close
Ümit Dogan / Yönetmen / Oyuncu
Ümit Doğan yurtdışında ACTT (Avustralya), IUGTE (Rusya), GITIS (Rusya), Actor's Centre (İngiltere), Mim Studio (Belçika), Actor's Space (Almanya) gibi tiyatro ve organizasyonlarda oyuncu olarak çeşitli atölyelere ve çalışmalara katıldı. Oleg Liptsin, Sergei Ostrenko, Jack Waltzer, Yan Hurts gibi yönetmen ve oyuncu eğitmenleriyle çalıştı. Türkiye'de Şahika Tekand yönetimindeki Studio Oyuncuları'ndan mezun oldu. Yurtiçi ve dışında bazı özel tiyatrolarda oyuncu olarak görev aldı. Şu an kurucusu olduğu GRİ Sahne adlı bağımsız tiyatroda yönetmenlik ve oyunculuk yapmaktadır.
close
Seda Yüz / Oyuncu
1985 yılında İstanbul'da doğdu. Şahika Tekand Stüdyo Oyuncularında oyunculuk eğitimini tamamladı. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Ümit Doğan ile birlikte GRİ Sahne'yi kurdu. GRİ Sahne'de oyunculuk yapıyor.
close
Haluk Yüz / Dekor Uygulama / Teknik Sorumlu
1955 yılında İstanbul'da doğdu. 27 yıl boyunca kendi atölyesinde elektrik ve mekanik üzerine çalıştı ve atölyesinin kentsel dönüşüm nedeniyle kapatılması üzerine 2012 yılında GRİ ekibine dahil oldu. Şu anda GRİ Sahne'de teknik sorumlu ve dekorcu olarak çalışmaktadır.
close
Can Özden / Oyuncu
Can, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tiyatro eğitimi aldıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde sosyoloji ve tarih bölümlerinden mezun oldu ve aynı okulda tarih bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. GRİ Sahne’ye katılmadan önce Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim gördü. GRİ Sahne’nin Kutlama, Kısalar ve Mezarsız Ölüler isimli oyunlarda oynadı. Çeşitli STK’larda çalıştı ve şu an turist rehberliği yapmakta.
close
Mehmet Zeki Giritli / Oyuncu
1982 Ankara doğumluyum. Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde lisansımı tamamladıktan sonra Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde yüksek lisans ve Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde doktora ile eğitimime devam ettim. 2008-2009 yılları arasında Prof. Dr. Yıldız Kenter yönetimindeki Akademi Kenter'de başladığım oyunculuk eğitimimi 2011-2013 yılları arasında Şahika Tekand Studio Oyuncuları'nda sürdürdüm. Ermenistan'da gerçekleştirilen uluslararası bir tiyatro projesi ve Türkiye'de çeşitli yarı profesyonel tiyatro gruplarıyla çalışmamın ardından, kurulduğundan beri GRİ ekibindeyim. Kutlama, Kısalar, Mezarsız Ölüler ve Mikadonun Çöpleri oyunlarında rol aldım. Aynı zamanda, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde öğretim görevlisiyim. İKSV ve bazı bağımsız kurumlarda çevirmen olarak çalışıyorum.
close
Melis Özdemir / Oyuncu
1987 yılında İzmir'de doğdu. Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünden 2012 yılında mezun oldu. Üniversitedeyken eş zamanlı olarak Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda tiyatro eğitimi aldı. Yurtdışında ve Türkiye'de çeşitli oyunculuk atölyelerine katıldı. 2012 yılında Yarım Kalan Mucize isimli bir sinema filminde rol aldı. GRİ Sahne’de oyunculuk yapıyor.
close
Özgür Şahin / Oyuncu
1982 yılında Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi bölümünde aldı. Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları'nda oyunculuk eğitimini tamamladı. 2012 yılında GRİ ekibine katıldı. Kutlama (Harold Pinter), Kısalar (Beckett), Mezarsız Ölüler (Jean Paul Sartre), Mikadonun Çöpleri (M. C. Anday) ve Jül Sezar (Shakespeare) oyunlarında yer aldı.
close
Armağan Arslantürk / Oyuncu
1981 Ankara doğumlu. Oyunculuk çalışmalarına doğaçlama tiyatroyla başladı. Stüdyo Oyuncuları'nda Şahika Tekand yürütücülüğünde oyunculuk ve sanat eğitimi aldı. İstanbul Fransız Kültür Merkezi, Paris Drama Sanatı Yüksek Okulu ve Şehir Tiyatroları ortaklığında, Çağdaş Gösteri Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirilen oyunculuk yüksek lisans eğitimine katıldı. Dizi ve tv programlarında; şirket eğitim ve etkinlikleri, roadshow ve üniversite festivallerinde oyuncu olarak yer aldı. Doğaçlama A.Ş. ve ASPAVA ekiplerinde doğaçlama tiyatro oyuncusudur. GRİ Sahne'de S.Beckett’in Kısalar (Not I /Ben Değil, Come and Go / Geliş ve Gidiş), M.C.Anday'ın Mikadonun Çöpleri, W.Shakespeare'in Julius Caesar oyunlarında rol almıştır; atölyelerde ve akademide eğitmenlik yapmaktadır. Serbest çevirmen ve yoga eğitmenidir.
close
Gül Arda / Oyuncu
11.11.1989’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’ndeki öğrenciliğine ve Pedagojik Formasyon eğitimine devam ederken eş zamanlı olarak İBB Gösteri Sanatları Merkezi’nde ve Çağdaş Drama Derneği’nde tiyatro ve drama eğitimi aldı. Gibi Yapanlar ve Tiyatro Mie'de yetişkin ve çocuk oyunları oynadı. Vefa Lisesi'nde tiyatro ve drama eğitmenliği yaptı. 2012’de GRİ Sahne ekibine asistan olarak katıldı. 2013’te GRİ Sahne için “Eder Usta’nın Düşler Atölyesi” isimli oyunu uyarladı ve yönetti. Son olarak “Jül Sezar” adlı oyunda oyuncu olarak görev aldı. Halen Tiyatro Alkış’taki ve GRİ Sahne’deki oyunculuğuna devam ediyor.
close
Berna Küçülmez / Oyuncu
1984 Alanya doğumlu. Akdeniz Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümü mezunu. 2010-2013 Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda tiyatro eğitimi aldı. “Memleket Meselesi” sinema filmi , TRT dizisi Küstüm Çiçeği projelerinde ve TOÇEV çocuk tiyatrosunda oyunculuk yaptı. Pardon, Kim! Ben mi? isimli kısa filmi yazdı ve yönetti. Şu an GRİ Sahne'de Mezarsız Ölüler oyunu ve Bulut Tiyatro’da Kabuklu Sürprizli Hayvanlar oyununda oynuyor.
close
Cem Büyük / Oyuncu
13.04.1989 İstanbul doğumlu. Kadıköy Anadolu Lisesi ve ardından Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezunu oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Kültür Yönetimi bölümünde yüksek lisans yapıyor. Lisans hayatı süresince Tiyatro Maarif isimli (Kadıköy Anadolu Lisesi Mezunlar Tiyatro Topluluğu) ekiple sahne aldı. Mezuniyet sonrasında 2013 Temmuz'unda GRİ ekibine dahil oldu. Karanlık Ağzımın İçinde (Harold Pinter kısaları), Eder Usta'nın Düşler Atölyesi (çocuk oyunu) ve Mikadonun Çöpleri isimli oyunlarda rol aldı. Tiyatro Görmeyeri ekibiyle Gürültünün İçinde oyununda oynadı. Ayrıca Tiyatro GNLEV'de de asistanlık yapıyor.
close
Okan Özkunt / Yönetmen / Yazar / Oyuncu
9 Kasım 1982'de Lefkoşe, Kıbrıs'ta doğdu. 1998 yılında Kocaeli Çevre Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra sırayla Dokuz Eylül Tıp Oyuncuları, Bakırköy Oyuncuları ve Aksine Sahne ile Armut Dibine Düşer (Ziya Baran), Tanrı (Woody Allen), Demirin Fiyatı Nedir? (Bertolt Brecht), Terzi (Slawomir Mrozek), Tekrar Çal Sam (Woody Allen), Mendil Alır mısınız? (İlker Köklük) adlı oyunlarda rol aldı. 2004 yılında Tuncel Kurtiz'in 2 ay süren oyunculuk atölyesini tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünde tiyatro tarihi üzerine çalışmalarda bulundu. “Demirin Fiyatı Nedir?” (Bertolt Brecht) ve “Terzi” (Slawomir Mrozek) adlı oyunları yönetti. Yazdığı ve yönettiği “Üç Maymun” 2014 – 2015 sezonunda GRİ Sahne’de seyirciyle buluştu. Şu an GRİ ekibinde yönetmen, yazar ve oyuncu olarak çalışmaktadır. Ayrıca Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak Acıbadem Üniversitesinde görev yapmaktadır.
close
Sevda Ertaş / Oyuncu
1983 doğumlu. Asıl eğitimi İşletme, Siyaset Bilimi ve Pazarlama İletişimi üzerine olan Sevda, kurumsal hayatta edindiği deneyimle birlikte tüm bu bakış açılarını oyunculukla harmanlamanın mümkün olduğuna inanıyor. Avustralya'da aldığı oyunculuk eğitimi sonrası ülkesine geri dönen Sevda, şu anda GRİ Ekibi ile hem yönetmen yardımcısı hem de oyuncu olarak bağımsız tiyatro çalışmalarına devam ediyor. Şimdiye kadar GRİ’de yer aldığı oyunlar; “Mezarsız Ölüler”, “Karanlık Ağzımın İçinde” ve “Eder Usta’nın Düşler Atölyesi”.
close
Esra Ergün / Oyuncu
1982 yılında Ankara’da doğdu. Tiyatroya, Aziz Sarvan yönetmenliğindeki Özel Doğan Lisesi Tiyatro Topluluğunda başladı. 2004 Yılında YTÜ Endüstri Mühendisliğini bitirdi. 7 Yıl özel sektörde çalıştıktan sonra hayalinin peşinden koştu ve 2011-2013 dönemlerinde Studio Oyuncularında eğitim aldı. Bununla beraber Craft Oyunculuk Atölyesinde Meisneer, metod oyunculuğu ve Eric Morris metodu üzerine eğitim aldı. 2013 Haziranda GRİ Sahne ile tanıştı. GRİ Sahnede Karanlık Ağzımın İçinde, Kozalar ve Jül Sezar oyunlarında oynadı. Hala çalışmaları devam ediyor.
close
Özkan Özen / Oyuncu
1991 yılında Ayvacık'ta doğdu. Tiyatroya ilkokul yıllarında başladı. İzmir Atatürk Lisesi'nde eğitimine devam etti. Nazım Hikmet Kültür Merkezi ve MSM'de oyunculuk eğitimi aldı. Halen Yıldız Teknik Üniversitesi'nde eğitimine devam ediyor. 2006 yılında Reha Erdem'in ''Beş Vakit'' filminde oynadı. 2013 yılında GRİ ekibine katıldı. Harold Pinter'ın beş kısa oyunundan oluşan ''Karanlık Ağzımın İçinde'' oyununda ve Mikadonun Çöpleri oyunlarında rol aldı.
close
Şaziye Konaç / Yönetmen / Oyuncu
29 Mayıs 1984 Kıbrıs doğumlu. İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı bölümünde okudu. Tiyatroyla ilgilenmeye üniversite yıllarında başladı. Üniversiteden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Sadri Alışık Kültür Merkezi gibi kurumlarda tiyatro eğitimi aldı. Ardından İngiletere'de Loughborough Üniversitesinde metin sahneleme üzerine yüksek lisans yaptı. 2007-2012 yılları arasında Ferhan Şensoy'un kurmuş olduğu Nöbetçi Tiyatro'da oyunculuk yaptı. Daha sonraki yıllarda doğaçlama tiyatro üzerine çalışmalar yaparak Spolin İst'den Viola Spolin tekniği üzerine eğitimler aldı. 2013 yılında GRİ ekibine katıldı.
close
Ruhan Rukiye Yavuz / Oyuncu
Çağdaş Gösteri Sanatlarından iki yıllık çok kapsamlı oyunculuk, diksiyon ve şan eğitimi aldım İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi/Sahne Sanatları alanını bitirdi. 10 yıldır profesyonel olarak oyunculuk yapmaktayım Ayla Algan'dan 1 yıllık kamera önü oyunculuk eğitimi aldım. Kadir Has Üniversitesinde Televizyonculuk üzerine "Spor İletişimi" sertifika programını bitirdim Katıldığım Atölyeler: Şahika Tekand: Oyunculuk Barbara Poitier : "Metot Oyunculuğu" Tomeo Verges: "Beden ve Eylem" Berrak yedek: Beden Odaklı Sanat Atölyeleri "Hayal Gücümüz ve Biz" Berrak Yedek: "Gel Benimle! Diyalog üzerine hareket doğaçlama atölyesi. • Dinlemek • Önermek • İzlemek • Paylaşmak" Berrak Yedek: "Her an bir jesttir! Oyunculuk ve Teknik. • Hareket ve dönüşüm • Psikolojik Jest • Arketip Jestler" Berrak Yedek: "Doğaçlama! Doğaçlama Yöntemiyle Dansa Giriş, Temel hareketlerle ısınma, Doğaçlama, Bireysel yaratıcılık ve yöntemleri, Yaratıcı süreçte eleştirel bakış" Zişan Uğurlu: Oyunculuk Yöntemleri Çatı Dans:Sofia Mavragani "Play For İstanbul" Evren Erbatur: "Beden Dramaturjisi Yoluyla Oyuncuda Fizikselliğin Araştırılması" Burcu Halaçoğlu: " Hayal gücü ve Oyun" Burcu Halaçoğlu: "Ben, Beden ve Karakter. • Beden ve imge • Hayal gücü" Burcu Halaçoğlu: "Michael Chekhov Oyunculuk Tekniğine Giriş" Elif Sözer: "Nötr Maske ve Şiirsel Bedenin Keşfi" Fulya Peker: "Butoh-fu: Bedenin Şiiri, Beden hafızasına ilişkin farkındalık, Dinginlik, Sessizlik, Derinlik ve döngüsellik" Tiyatro Oyunları: Gri Sahne: Kozalar (Oyuncu) Gri Sahne: Jul Sezar ya da Jul Sezar'ın Trajedisi (Yönetmen Yardımcısı-Oyuncu) Art Niyet Tiyatro: Deli Dumrul (Oyuncu) Art Niyet Tiyatro:Düş Bahçesi Oyunlar Ülkesi (Çocuk Oyunu-Oyuncu) Art Niyet Tiyatro: Yapay Yaşama Gezegene (Çocuk Oyunu-Oyuncu) ÇGSM: İstanbul Müzikali: (Oyuncu-Dansçı-Şarkıcı) ÇGSM: Pusuda (Reji Asistanı-Ses ve Işık) Yeşilay Gençlik Tiyatrosu: Tut Elimi (Oyuncu) İstanbul Drama Topluluğu: Kırmızı Eldivenler (Çocuk Oyunu-Oyuncu) Dans Performans: İstanbul Bilgi Üniversitesi: BAĞ(IM)SIZ (Proje ve Performansçı) İstanbul Bilgi Üniversitesi: Tükenmek (Proje ve Performansçı) İstanbul Bilgi Üniversitesi: Varlık (Proje ve Performansçı) Sound Picnic: Ruhsuz Bedenler (Performansçı) İstanbul Bilgi Üniversitesi: Şehrin İnsanı (Proje ve Performansçı) İstanbul Bilgi Üniversitesi: Ben Çocuk (Proje ve Oyuncu) İstanbul Bilgi Üniversitesi: Makinalaşmak İstiyorum (Proje ve Performansçı) Televizyon: Kanal 7: Akılsız Kasap (Oyuncu) Fox Tv: Mucize Hayatlar (Oyuncu) Kanal D: Galip Derviş (Oyuncu)
close
Simto Alev / Yazar
1984 Yılında İstanbul’da doğdum. İlk okulun 2. haftası yaşadığım küçük bir kaza sonucu yürümeyi ve okul hayatımı bıraktım. 13 Yaşında bilgisayar, 14 yaşında internetle tanışıp, kısa süre sonra ilk kodlarımı yazıp kişisel sitemi açtım. Bu iş daha sonra mesleğim oldu. Tiyatroya her zaman uzaktan ilgi duymakla beraber, salonlar tekerlekli sandalyeye uygun olmadığı için bu ilgimi hep uzak tuttum. Ta ki GRİ Sahne’yle tanışana kadar. “Ben burada oyun izleyebilir miyim” diye girdiğim kapıdan, kısa bir oyun yazıp çık...madım. Çıkamadım. Bugün dijital bir ajansta arayüz geliştiricisi olarak çalışırken, aynı zamanda blog yazıyorum, tweet atıyorum, üretmeye çalışıyorum ve GRİ Sahne’de tiyatro soluyorum.
close
Tuğçe Nur Bulduk / Oyuncu
1982 yılında İstanbul'da doğdu. Oyunculuk eğitimine lise yılarında Yurdaer Doğulu Sanat Merkezi'nde başladı, Studio Oyuncuları'nda devam etti. Semaver Kumpanya, Pangar, İş sanat Çocuk Tiyatrosu, Ya Da Tiyatro, Fabrika Sanat gibi ekiplerle çalıştı. Çocuklarla yaratıcı drama çalışmaları ve oyuncu koçluğu yaptı. 2014 yılında GRİ ekibine katıldı ve Mikado’nun Çöpleri, Jül Sezar ve Salome oyunlarında yer aldı.
close
Günce Mutlu / Oyuncu
1989 Danimarka doğumluyum. 2004 – 2007 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldım. 2010 yılında Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun olduktan sonra 2011 – 2013 yıllarında Ali Poyrazoğlu Tiyatrosunda oyunculuk yaptım. 2014 yılından beri de GRİ Sahne’deyim.
close
Nur Aydoğan / Fotoğrafçı
1998 yılında İstanbul'da doğdum. Grafik ve fotoğraf öğrencisiyim. 2011 yılından beri konser fotoğrafçılığı yapıyorum. Bununla birlikte takı tasarımları yapıyorum. Tiyatroya ilk adımımı GRİ Sahne'de attım. Ekibe katıldıktan sonra Kozalar ve Üç Maymun oyunlarının fotoğraflarını çektim. Jül Sezar'ın ise takı tasarımlarını yaptım.
close
Barış Doğan / Sahne Asistanı
1993 yılında Sinop'ta doğdu. Tıp eğitimini yarıda bıraktı. Şu anda İTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimine devam etmekte ve GRİ ekibinde sahne asistanı olarak görev yapmaktadır.
close
Belit Şentürk / Oyuncu
7 Kasım 1991 Tekirdağ doğumluyum. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden 2015, Şubat ayında mezun oldum. 2007 yılında tiyatroya Burak Bora Anadolu Lisesi ikinci sınıftayken Kartal Sanat Tiyatrosu ile başlayıp Eroin adlı oyunla Profilo AVM Liselerarası Tiyatro Festivalinde Jüri özel ödülü aldım. Daha sonra 2008 yılında Harikalar Avlusu adlı oyunda yer aldım. 2012 yılında Üniversite ikinci sınıftayken Duru Tiyatro’da Emre Kınay’ın eğitmenliğinde yetişkin sınıfında bir sene eğitim aldım. Daha sonra Duru Tiyatro bünyesinde 2012-2014 yılları arasında Şahane Düğün adlı bir vodvilde yer aldım. 2013 yılında aynı zamanda Müjdat Gezen’in Actor Studio Müzikal sınıfında bir sene Çiçek Dilligil ve Göksel Kortay eğitmenliğinde 8 kişilik bir eğitmen kadrosundan şan-dans-tiyatro eğitimleri alıp Yaygara 70 adlı müzikal oyununda yer aldım. 2014 Haziran ayında GRİ Sahne’de yapılan seçmelere girip öğrenci-oyuncu olarak seçildim ve burs kazandım. Şuan GRİ sahnede Üç Maymun adlı oyunda yer alıyorum. Tiyatro kariyerimin yanı sıra, 2003-2012 yılları arası İstanbul Devlet Konservatuarı piyano hocası olan Dinara Birnazarova’dan Klasik Batı Müziği ve şan eğitimi aldım. Şan eğitimime 2014 yaz aylarında Aslı Omag ile devam ettim. 2008-2009 yılları arası Aytunç Bentürk Dans Akademisinde R&B dans katagorisinde eğitim aldım. Okulu bitirdikten sonraki hedefim yurtdışında müzikal eğitimimi tamamlayıp müzikal oyuncusu olabilmek.
close
Cem Rohat Bozan / Oyuncu
1990 yılında Adana’da doğmuştur. Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Üniversite okuduğu sıralarda Uludağ Üniversitesi Oyuncularında hem eğitim almış hem de 4 yıl aktif olarak tiyatro oyunlarında yer almıştır. Bu süreçte “Önder, Midas’ın Kördüğümü ve Kadınlar Savaşı- Lysistrata” adlı oyunlarda oynamıştır. Daha sonrasında mezun olduktan sonra İstanbul’a gelmiştir. GRİ Sahne'de ve İstanbul Temaşa Tiyatrosu’nda oyunculuğa devam etmektedir. GRİ Sahne’de “Üç Maymun” İstanbul Temaşa Tiyatrosu’nda “ Şenlik Çıkmazı ve Kayıp Ruhlar Kıraathanesi” adlı oyunlarda oynamaktadır. Bunların yanı sıra çeşitli festivallerde çeşitli tarzlarda oyunculuk workshoplarına(Temel Oyunculuk-Mehmet Esen-Ozan Karaahmet, Shakespeare Oyunculuğu-Ayla Algan, Pandomim-Vecihi Ofluoğlu)katılmıştır. Aynı zamanda GRİ Oyunculuk Akademisinde oyunculuk eğitimine devam etmektedir.
close
Bekir Umut Yılmaz / Oyuncu
1982 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme (Almanca) mezunudur. Özel bir şirkette çalışmaktadır. Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları ve Umut Kırcalı Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitim almıştır. Rol aldığı oyunlar: • Üç Maymun (Okan Özkunt-Gri Sahne-2014) • Mendil Alır mısınız? (İlker Köklük-Aksine Sahne-2013) • Tuhaf Gösteri (Tay Tuğrul Tüjümet Tütüncü - Stüdyo Oyuncuları Sahnesi - 2009) • Çıkış Yok (İlksen Gözde Olgun - Stüdyo Oyuncuları Sahnesi - 2008) • Çin Kelebeği (Tarkan Çuhacı - Tiyatro Başka Bir Yer - 2007) • Romeo ve Juliet (Roberto Barcena - Almanya Lüneburg Üniversitesi - 2005)
close
Esra Yıldırım / Oyuncu
2008-2009 Müjdat Gezen Sanat Merkezi Ankara 2009-2011 Bilkent Üniversitesi Drama Atölyesi 2011-2013 CAVA Enstitüsü Sinema Atölyeleri -Umut Karadağ eğitiminde *Çetin Sarıkartal ile Oyunculuk Atölyesi *Meltem Cumbul ile Eric Morris Atölyesi *Can Kılcıoğlu ile Kamera Önü Oyunculuğu Atölyesi Tiyatro Medresesi : -Hasan Şahintürk ve Oğuz Arıcı ile Temel Oyunculuk Atölyesi -WALLS-SEPERATE WORLDS temalı uluslararası oyunculuk atölyesi ( Tİyatro Astragali) -Llyod Bricken ile Grotowski Atölyesi 2014-Craft Oyunculuk Akademisi